fbpx

Jamnikowo.pl

Nie od dziś wiadomo, że nasi pupile uwielbiają rozpieszczanie na każdym kroku. Smaczki, mięciutkie podusie, kocyki czy zabawki to tylko wierzchołek góry lodowej. Problem pod tytułem “Co kupić psu na gwiazdkę!?” spędza więc sen z powiek niejednemu opiekunowi. Na szczęście spieszymy z pomocą i publikujemy subiektywny przegląd najciekawszych pomysłów na prezent dla naszych milusińskich.

Kalendarz adwentowy dla psa

pies kalendarz

Można dać go w prezencie już na początku grudnia i każdego dnia odkrywać ze swoim pupilem kolejny smaczek. Idealny dla tych niecierpliwych kompanów, którzy nie potrafią doczekać do pierwszej gwiazdki. My polecamy wykonać kalendarz  samodzielnie i ukryć w nim ulubione smaczki. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak go zrobić koniecznie zajrzyj tu lub tutaj.

Tipi

Tipi to taki uroczy domek, który zapewni schronienie naszemu pupilowi. Wygląda też bardzo stylowo, więc jeżeli cenisz sobie designerskie gadżety zdecydowanie polecamy rozejrzeć się za własnym. Gwarantujemy, że Twój pupil będzie zachwycony 🙂 

Ciekawe, ręcznie wykonane i bardzo efektowne tipi znajdziecie u Olileo Handmade.

Matokocyk

Nie mogło go zabraknąć w naszym zestawieniu. Ten gadżet jest idealnym rozwiązaniem dla każdego zmarzlucha. Wykonany z wodoopronego materiału i polaru minky, stanowi idealne uzupełnienie posłania… wróć! Kanapy naszego milusińskiego :).

Elegancka obroża z muszką

Elegancki prezent z którego ucieszy się każdy pies… a na pewno jego opiekun i wigilijni goście! Mowa o eleganckiej obroży w komplecie z muszką. Taki  zestaw doda uroku każdemu czworonogowi – niezależnie od wieku czy płci Twojego pupila. Jest to prezent z rodzaju tych praktycznych, bo przecież mucha tylko od święta, ale obroża zostaje na każdy spacer. Jeśli Twój ulubieniec jeszcze nie ma swojego zestawu muchy z obrożą koniecznie kliknij w obrazki poniżej.

W tym miejscu powinien być punkt piąty, ale stwierdziliśmy, że jest tak istotny, iż należy mu się oddzielny akapit. Pamiętaj, że najlepszym prezentem dla Twojego psa jesteś Ty sam lub sama, Twoja uwaga, radość, miłość, chęć do zabawy i opieki –  codziennie i od święta. Niemniej, jedno nie wyklucza drugiego – mamy więc nadzieję, że to zestawienie okaże się pomocne, by również psiak znalazł pod choinką drobnostkę dla siebie.

Search
×